Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці на Петрівці оновили спортивний майданчик

Сучасне футбольне поле із штучним покриттям на місті старого спортивного майданчика з’явилося на мікрорайоні Кременчука Петрівка. Відновлення спортивного майданчика стало можливим за ініціативи та співпраці міської влади, ПП ВКП «Альфаткес» та КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління». На футбольному полі оновили огородження, встановили нові ворота за уклали штучне покриття, яке, до речі, раніше використовувалося на стадіоні «Кремінь-арена».

  Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

5 серпня на оновленому спортивному майданчику відбулася перша футбольна гра – команди ветеранів кременчуцького футболу та команди дітей мікрорайону Петрівка.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький зазначив, що розвиток фізичної культури і спорту у Кременчуці є одним з пріоритетних напрямків роботи міської влади. Щороку у місті встановлюються нові дитячі майданчики та спортивні майданчики для занять масовим спортом, а також ремонтуються та оновлюються старі об’єкти спортивної інфраструктури, в тому числі і у віддалених мікрорайонах міста. Він подякував керівнику ПП ВКП «Альфатекс» Миколі Корецькому, як представнику соціально-відповідального бізнесу, за допомогу у відновленні цього спортивного майданчику, завдяки чому жителі мікрорайону Петрівка, особливо молодь, зможуть займатися спортом та грати у футбол на сучасному футбольному полі.

поширити новину: