Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуцькому районі перевірили заклади громадського харчування, ринки та АЗС: склали два протоколи

Протягом тижня спеціалісти Кременчуцького міськрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області перевірили дотримання карантинних заходів на 14 об’єктах.

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Зокрема, перевірили заклади громадського харчування – бар «Ювентус», бар «Рокер паб», кафе «Вогник»,  кафе «Смачні страви», агропродовольчі ринки «Крюківчанка» та «Правобережний», стоматологічні кабінети, заклади освіти Піщанської сільської ради, ПТУ№26 та АЗС.

Під час перевірок зафіксували порушення маскового режиму та соціальної дистанції на території агропродовольчих ринків. У закладах громадського харчування не проводився температурний скринінг працівникам, біля місць потенційного скупчення відвідувачів відсутнє маркування для дотримання дистанції, відсутні записи щодо проведення вологого прибирання з дезінфекційними засобами, у санвузлі відсутні паперові рушники, не організований збір використаних ЗІЗ, посудомийна машина відсутня.

На 3 об`єктах склали три приписи щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства, а на двох обˋєктах – протоколи про адміністративне правопорушення.

Фото: Держпродспоживслужба

поширити новину: