Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гребінці освятили новозбудований храм

1 серпня архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір звершив чин освячення новозбудованого храму у Гребінці.

Про це повідомили у Свято-Успенському кафедральному соборі. 

Храм зведено на честь святителя Миколая Чудотворця, його будували понад 7 років зусиллями настоятеля протоієрея Миколи Прища, благодійників парафії та активних парафіян.

“Архієпископу Федору співслужили настоятель, благочинні та духовенство Полтавської єпархії. Під час богослужіння керуючий єпархії нагородив настоятеля правом носіння хреста з прикрасами”, – йдеться у повідомленні.

Після звершення Божественної літургії владика Федір звернувся з промовою до присутніх, в якій наголосив на значенні храму в житті українського суспільства.

“Бог створюючи людину поставив перед нею певну мету, щоб кожен з нас досягнув Богоподібності, — наголосив архієпископ Федір, — і храм, це те місце, де ми єднаємося з Богом в молитві, богослужіннях, а найважливіше — в храмі відбувається таїнство євхаристії, де ми маємо можливість з’єднатися з Богом не лише духовно, а й фізично, в причасті тіла і крові Христових”, – додав архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір.

По завершенні промови архієпископ Федір вручив орден архистратига Божого Михаїла I-ступеня благодійнику Юрію Мотричу, за його вагомий вклад у будівництво храму.

Фото: Facebook

поширити новину: