Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У дитячій лікарні Кременчука встановили новий сучасний ліфт

У міській дитячій лікарні Кременчука встановили новий сучасний ліфт, який відповідає потребам і вимогам лікарняного закладу. Відтепер медичний персонал та маленькі пацієнти в супроводі батьків мають змогу швидко та з комфортом потрапляти до відділень шестиповерхового корпусу лікарні.

До цього, як зазначили у Кременчуцькій міськраді, у лікарні працювали ліфти, встановлені близько 40 років тому, морально і фізично застарілі.

Як зазначає міський голова Віталій Малецький:

«Діти – це наше майбутнє, їхнє життя та здоров’я – найважливіше для нас, дорослих. Ми створюємо і будемо й надалі створювати умови для комфортного перебування маленьких кременчужан в міській дитячій лікарні, надання їм якісної і кваліфікованої медичної допомоги. До цього капітально відремонтували приймальне та хірургічне відділення, створили сучасний операційний блок та стерилізаційне відділення, замінили всі ліжка для пацієнтів, придбали сучасне високотехнологічне діагностичне обладнання.

Оновлення матеріально-технічної бази лікарні відбувається за рахунок коштів бюджету та соціально відповідального бізнесу. В найближчих планах – ремонт другої черги хірургічного, травматологічного відділень, закупка нового обладнання для діагностики та лікування».

поширити новину: