Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У двох школах Полтави обладнали лінгафонні кабінети

У двох школах Полтави – 26-й та 29-й – обладнали комп’ютеризовані лінгафонні кабінети.

Створили їх за гроші з міського бюджету. На обладнання витратили 1,5 мільйони гривень. А на ремонт класів – ще 200 тисяч гривень, повідомляє Суспільне. Полтава.

“Чому 26 школа? Тому що це єдина школа Полтави комунальної форми власності, яка є школою асоційована ЮНЕСКО. Це школа з міжнародними партнерськими стосунками. Школа, яка бере участь у багатьох міжнародних проєктах. Чому 29-та? Ця школа здавна має стосунки зі Сполученими Штатами Америки, з Великою Британією. Школа, у якій здавна вивчають поглиблено іноземні мови”, – розповів начальник управління освіти Полтави Юрій Матвієнко.

Читайте також: Розклад уроків у різний час та без масок на заняттях: як навчатимуться у школах з 1 вересня

Лінгафонний клас розрахований на 20 учнів, розповіла директорка 26-ї школи Наталія Гонжак. Облаштовували кабінет із березня до квітня цього року.

“Це сучасний лінгафонний кабінет, який дає можливість використовувати комп’ютери для того, щоб дитина мала можливість чути носія мови. Щоб вона мала можливість без фільтрів чути правильну вимову. Щоб перебуваючи у класі, вона була в мовному середовищі”, – каже директорка 26-ї школи Полтави Наталія Гонжак.

Перейти до вмісту