Ви тут:
PROвсе Анонс Суспільство 

У День Незалежності на “UA: Культура” покажуть телепрем’єру “Мої думки тихі”

Про це повідомляє Детектор медіа.

“Коли в січні цього року фільм вийшов в український прокат, охочих подивитися стрічку було так багато, що кінотеатрам довелося влаштувати додаткові кінопокази, а соцмережами прокотилася хвиля рекомендацій від захоплених глядачів. Ще б пак — фільм із гумором та іронією підмічає деталі й нюанси життя, добре знайомого для більшості українців. Тепер завдяки суспільному телеканалу “UA: Культура” комедію “Мої думки тихі” зможуть подивитися всі охочі”, – зазначали на каналі.

“Мої думки тихі” розповідає про молодого звукорежисера Вадима. Зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, він отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити «незручну Україну» і вирушити в «привабливу Канаду» подалі від проблем. Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі виявляється його мама.

У головних ролях: Андрій Ледаговський, Ірма Вітовська-Ванца. 

Вперше ліричну комедію “Мої думки тихі” показали 4 липня 2019 року у секції East of West 54-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, де фільм отримав Спеціальну нагороду журі.

 

 

 

ФОТО: Zaxid.net

поширити новину: