Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Тіна Кароль випустить трек зі Snoop Dogg: через коронавірус кліп не зніматимуть

28 серпня Тіна Кароль випустить пісню “Blow Your Mind” з американським репером Snoop Dogg. Свій фрагмент треку українська співачка записала всього за годину.

У “Сніданку з 1+1” вона зізналась, що впродовж своєї кар’єри багато працювала над тим, щоб українські виконавці були конкурентноспроможними на західному ринку, а не лише на Батьківщині, пише 24 канал.

Тіна Кароль розповіла, що минулого року підписала контракт з незалежним американським лейблом, разом з яким працювала над англомовним альбомом. Співпраця зі Snoop Dogg є лише першим кроком для виходу на світовий рівень, проте пропозиція про запис спільного треку з’явилась несподівано.
“Я сиділа вдома, задзвонив телефон. І мені говорять, що у нас для тебе чудова новина, у нас буде співпраця зі Snoop Dog. А потім мені кажуть, у тебе є одна година, щоб записати свій шматок, вигадати музику, слова і так далі”, – поділилась артистка.

Тіна Кароль зізналась, що вихід з критичної ситуації знайшла, адже Україна багата на хороших композиторів. Зірка “порізала” пісню одного з авторів, з яким працює постійно: “Взяла цей шматочок, вклала, заспівала, зробили текст”. 

Співачка наголосила, що у пісні “Blow Your Mind” заспіває і залишиться собою. Через пандемію коронавірусу Тіна Кароль і Snoop Dogg не будуть знімати кліп, натомість музиканти випустять лірик-відео. Зірка зазначила, що в сучасних умовах “кривлятися в скайпі” обоє не хотіли. Прем’єра ролика відбудеться вже 28 серпня. 

поширити новину: