Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Театр імені Миколи Гоголя потрапив до сервісу рекомендацій Theatre.love

Полтавський адемічний обласний український музично-драматичний театр імені М.В. Гоголя потрапив до рекомендованих театрів України за версією сайту Theatre.love.

Theatre.love – новий сервіс підбору театрів та вистав за ситуативними потребами. Вистави рекомендовані у рейтинговому порядку, який формується на живих коментарях.

«Хочеться внутрішніх змін, гострих емоцій чи просто розслабитися? Theatre.love все врахував! Під кожну ситуативну потребу ти знайдеш свою виставу! Думаєш з ким піти? Theatre.love підібрав вистави для походу з батьками, дітьми, чоловіком/дружиною», – йдеться в повідомленні на сайті.

Колектив театру зазначає, що приємно співпрацювати з творчими креативними людьми, які популяризують театр. Також дякують  команді, що інформація про театр є на цьому чудовому інформаційно-культурно-пізнавальному сайті.

Довідка: Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М. Гоголя – один із кращих театрів країни, витоки якого сягають до далекого 1818 року, коли видатний зачинатель нової української літератури Іван Котляревський створив на Полтавщині театральну трупу. Сучасний театр ім. Гоголя веде свою історію від 1936 року, коли з’явилася стаціонарна трупа зі своїм приміщенням.

поширити новину: