Ви тут:
Р Суспільство 

Супозиторії Диклоберл 100 – один з найефективніших нестероїдних протизапальних препаратів

Призначення супозиторіїв Диклоберл® 100

Симптоматичне лікування багатьох захворювань, в першу чергу опорно-рухового апарату, не представляється можливим без нестероїдних протизапальних препаратів. Засоби цієї групи, скорочено звані НПЗП, широко використовуються у всьому світі завдяки хорошій ефективності при низькій токсичності і достатній безпеці. Як правило, їх призначають при гострих і хронічних патологіях, в клініці яких спостерігається біль і запалення. Акцент на термін “нестероїдні” обумовлений негормональної природою, оскільки більш потужні ліки для зняття сильного запального процесу – стероїдні гормони. До найбільш популярних препаратів з групи НПЗП відносяться супозиторії Диклоберл 100 з доведеною і перевіреною часом ефективністю.

Лікарський засіб призначають при гострому і ревматоїдному артриті, поліартриті, артрозах і спондилоартрозі, при ревматичних ураженнях м’яких тканин. Також серед показань до застосування – хвороба Бехтерєва, хворобливі запалення і набряки після травм і операцій. Крім цього, Диклоберл® 100 допомагає:

  • при загостренні подагри,

  • при частих нападах мігрені,

  • при гінекологічних розладах, які супроводжуються запаленням і больовим синдромом,

  • при важких хворобах ЛОР-органів запального характеру.

Чим допомагає лікарський препарат і як його приймати

Дієва хімічна формула препарату розроблена на основі диклофенаку натрію. Унікальна речовина нестероїдної структури доповнена кукурудзяним крохмалем, 96% етанолу, пропілгаллатом і твердим жиром. Завдяки ретельно продуманому складу і структурованій формі, супозиторії швидко розчиняються, всмоктуються в слизові стінки і проникають до запальних вогнищ. Їх дія спрямована на пригнічення синтезу простагландинів. Це біологічно активні речовини, які виробляються в організмі і беруть участь практично у всіх процесах, включаючи патологічні. Як результат, пригнічується активність запального процесу, відбувається зниження інтенсивності болю і температури тіла. Ефективно працюючи в якості протизапального, знеболюючого, жарознижуючого засобу, ліки полегшують стан і допомагають протистояти захворюванням.

Крім Диклоберла® 100, який містить 100 мг диклофенаку натрію, випускаються також супозиторії з меншою концентрацією діючої речовини – 50 мг. Але вони діють набагато повільніше і м’якше, не здатні купірувати сильні больові відчуття, швидко знімати набряклість і лікувати запалення різного характеру. Відповідне дозування визначає тільки лікар, без консультації з яким ліки приймати не можна.

Зазвичай добова доза становить один супозиторій, максимальна концентрація в плазмі настає через півгодини після введення. Як правило, достатньо трьох днів прийому лікарського засобу, але в разі необхідності курс продовжується. Правильно підібране дозування і тривалість лікування дозволяють мінімізувати негативні впливи на організм. Але при використанні можливі такі побічні ефекти, як відхилення в тиску, зниження гемоглобіну в крові, нудота і блювота, головні болі і депресивні стани.

поширити новину: