Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Сучасний мультифункціональний спортивний майданчик відкрили у Лохвиці

Завдяки об’єднанню зусиль місцевої влади та депутатів Полтавської обласної ради вдалося втілити в життя черговий важливий інфраструктурний об’єкт. 14 серпня у Лохвиці за участі голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, Лохвицького міського голови Віктора Радька та депутата облради Миколи Бондаря відбулося офіційне відкриття мультифункціонального спортивного майданчика зі штучним покриттям для гри у міні-футбол, волейбол, баскетбол та великий теніс.

Цей проект був ініційований міською радою та був втілений в життя за підтримки депутатів Лохвицької міської та Полтавської обласної ради.

Вже третій рік поспіль на Полтавщині реалізують Програму розвитку культури і спорту на 2017-2020 роки. Її співфінансують завдяки місцевим бюджетам та можливостям обласної скарбниці. Зокрема, за рахунок програми, на Полтавщині цьогоріч функціонуватиме 10 нових мультифункціональних майданчиків із поліуретановим покриттям, де можна одночасно займатися різними видами спорту.

Одним із перших, такий майданчик запрацював у Лохвицькій гімназії №1. Це — опорний заклад, і
найбільший у місті. Тут загалом навчається 740 учнів. Торік на базі гімназії відкрили майданчик зі
штучним покриттям для гри у футбол. Нині ж для школярів побудували мультифункціональний
майданчик.

“Сьогодні ми відкриваємо майданчик, який побудовано за кошти обласної ради та за фінансування із органів місцевого самоврядування. Велика заслуга у цьому керівника громади Віктора Радька та колег — депутатів обласної ради Романа Товстого, Анатолія Власенка та Миколи Бондаря. Я щасливий, що таких майданчиків все більше- за кілька днів відкриваємо подібний багатофункціональний майданчик у Решетилівці. Заохочення молоді займатися спортом — це не тільки оздоровлення, а й піклування про їх перспективи”, – відзначає голова облради Олександр Біленький.

Спортмайданчик у Лохвиці виконаний за останніми вимогами часу. Його вартість – два з половиною мільйони гривень. Будівництво майданчика стартувало минулого року і відбувалося у декілька етапів.

“Це вже другий мультифункціональний майданчик у Лохвиці. Він з'явився у нас за підтримки депутатів обласної ради за програмою будівництва багатофункціональних майданчиків для опорних навчальних закладів. Основні підготовчі роботи закінчили у минулому році. Цьогоріч, у зв’язку із складнощами бюджету, які виникли у всіх громадах, роботи затяглися. Але наша мета була — відкрити майданчик до 1 вересня 2020 року і ми це зробили”, – відзначає міський голова Лохвиці Віктор Радько.

За його словами, мультифункціональний майданчик став четвертим об’єктом спортивної інфраструктури міста. Але і це не межа — до кінця нинішнього року в місті мають відкрити ще два
спортмайданчика.

“Перш за все майданчик розрахований на учнів Лохвицької гімназії, де навчається майже 800 дітей. Якщо брати до уваги вихідні дні чи позаурочні години, то тут зможуть займатися усі жителі нашої громади. Плануємо незабаром відкрити ще два спортивні майданчики у загальноосвітніх закладах нашої громади”, – додає Віктор Радько.

Після завершення церемонії відкриття багатофункціонального спортивного майданчика, першими
його «протестували» команди юних волейболістів Лохвиці. На згадку про урочисту подію вони отримали від міської ради подарунки — комплект волейбольних м’ячів.

“Раніше тут не було волейбольного майданчику, а лише футбольне поле. І нам доводилося займатися, хоча це було не зручно. А тепер, завдяки появі мультифункціонального майданчику, нам дуже зручно грати у волейбол. У нашому місті багато людей займається спортом, але подібних майданчиків не вистачало. І цей майданчик буде до вподоби всім хто займається спортом”, – говорить волейболістка Лаура Марченко.

поширити новину: