Ви тут:
Суспільство 

Страйкуючих співробітників білоруського держтелебачення замінили працівниками з Росії

Режисер Белтелерадіокомпанії Алена Мартиновська розповіла, що співробітників, які відкрито підтримали протести проти Олександра Лукашенка, не пускають на роботу, їх замінили російськими фахівцями.

Про це повідомляє Еспресо.

“На блокпості стояли міліціонери. Вони подивилися прізвище в службовому посвідченні і сказали, що ми в списках, і нас пропустити не можуть”, – розповіла вона в інтерв’ю TUT.BY.

За словами Мартиновської, їй не пояснили, що за список і чому вона туди потрапила. Вона допустила, що в чорний список внесли всіх, хто підписав колективне звернення до керівництва Белтелерадіокомпанії з вимогами провести чесні вибори.

Вона повідомила, що їхні обов’язки наразі виконують спеціалісти, які прилетіли з Росії.

“Прилетіло два літаки співробітників з Росії, які виконують наші функції за дуже велику суму. У нас в республіці немає грошей на маски для мітингів, але зате у нас є гроші на нових співробітників для новин”, – додала Мартиновська.

Один зі співробітників Белтелерадіокомпанії на умовах анонімності розповів Нашай Ніве, що частина технічних фахівців, відповідальних за випуск новин, замінена командою з Росії.

“Нам відразу сказали – страйкуйте, але вас замінять кваліфіковані кадри з Росії. Спочатку ніхто не повірив, але вчора ввечері в стінах компанії дійсно з’явилися нові, незнайомі люди, і їм почали показувати, як там все працює”, – сказав співрозмовник.

За його словами, в першу чергу росіян призначать до відділу політичних новин, щоб “не було ризику, що важлива інформація не дійде до аудиторії”.

“17 серпня в Білорусі до страйкуючих приєдналися співробітники Белтелерадіокомпанії. В той день в ефірі крутили архівні матеріали і музику”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляли ОКІА “Новини Полтавщини” у центрі Мінська 10 тисяч білорусів провели мітинг.

Фото: Українська правда

поширити новину: