Ви тут:
Спорт Суспільство 

Скандал в українському хокеї: “Донбас” незадоволений схемою визначення результатів юнацьких турнірів

ФХУ порушила спортивний принцип визначення результатів змагань.

Як повідомляє сайт УХЛ, ХК «Донбас» висловив невдоволення роботою Федерації хокею України щодо визначення чемпіона України в чемпіонатах України сезону 2019-2020 років серед юніорів та юнаків (2000 – 2006 років народження), а також інших регіональних змагань серед юнаків (2007 – 2013 років народження).

“Рішенням виконавчого комітету Федерації хокею України було зупинено проведення матчів чемпіонатів України сезону 2019-2020 років серед юніорів та юнаків (2000 – 2006 років народження), а також інших регіональних змагань серед юнаків (2007 – 2013 років народження).

Було прийнято рішення про визначення результатів чемпіонатів України за підсумками першого етапу змагання, без урахування результатів матчів плей-офф. При цьому ФХУ порушило спортивний принцип визначення результатів змагання – «видавши» медалі в кабінетах, а не визначивши найсильніші команди на льодових майданчиках.

Старша команда клубної школи «Донбас 2004» здобула дві перемоги в півфіналі чемпіонату України U-16, оформивши собі вихід у фінал змагання. У другій півфінальній парі ( «Галицькі Леви» – «Крижинка») до зупинки чемпіонату відбувся всього один поєдинок, тобто другий фіналіст змагання не був визначений. Однак ФХУ безпідставно визначило чемпіоном команду «Галицькі Леви». У розіграші чемпіонату України U-14 до зупинки не були проведені всі матчі регулярної частини. Але навіть при цьому Федерація змогла «призначити» чемпіон”, – йдеться на сайті донецького клубу.

Читайте також: визначилися всі пари 1-го раунду Кубка Стенлі

Також в повідомленні ХК «Донбас» говориться, що протягом сезону спостерігалися значні порушення процедур офіційного документообігу між комітетом дитячо-юнацького хокею ФХУ і командами – учасницями змагань.

поширити новину: