Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Школи в Івано-Франківську відкриються 1 вересня незалежно від рішення уряду

Зараз школи по всій країні активно готуються до навчального року. І винятком не стали заклади освіти в Івано-Франківську. Там теж планують дозволити дітям відвідувати школи.

Мер міста Руслан Марцінків повідомив на своїй сторінці у Facebook, що всі школи будуть відкриті, незалежно він рішень Кабміну щодо карантину чи поділу регіонів на зони, пише 24 канал.

Мер заявив, що всі школи міста готуються до 1 вересня, та пообіцяв створити всі умови для учнів. Зокрема, вони наносять спеціальні розмітки руху, облаштовують місця скринінгу температури і закуповують дезінфектори.

“Ми дбаємо про здоров’я дітей і належну освіту. Уряд змінює умови кожен день, але ми ставимо мету – створити всі можливі умови та почати навчання з 1 вересня”, – йдеться в повідомленні Марцінкова.

Нагадаємо, на Івано-Франківщині з початку карантину виявили 6039 випадків COVID-19.

Що стосується Полтавщини, то наразі регіон перебуває у “зеленій зоні”. Це дозволяє вчасно розпочатись навчальний процес з 1 вересня. Але ті райони чи міста, де восени фіксуватимуть спалахи коронавірусу, потраплятимуть до “червоної зони”. Відтак, на тих територіях навчання в освітніх закладах буде призупинене, повідомляв голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Водночас перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін зазначав, що міста Полтавщини готові до дистанційного навчання.

поширити новину: