Ви тут:
Суспільство 

“Школярик”: у Лубнах пройшла щорічна акція

26 серпня у кінотеатрі «Київська Русь» міська рада та соціальні служби провели щорічну традиційну акцію  “Школярик” для дітей пільгових категорій. До нового навчального року лубенські школярі отримали необхідне канцелярське приладдя для навчання.

Про це повідомили у Лубенській міській раді

Щорічна акція «Школярик», яку проводить міська рада спільно з службою у справах дітей та відділом сім’ї, молоді та спорту виконкому вже стала традиційною. 

Захід відбувався із врахуванням усіх карантинних та обмежувальних умов, із обов’язковим проходженням температурного скринінгу, дотриманням дистанції та маскового режиму.

Загалом 50 дітей з багатодітних родин (які підуть до 1 класу, у тому числі і діти учасників АТО) отримали приємні подарунки до нового навчального року та ще 76 – учнів молодшого, середнього та старшого шкільного віку. Крім того, 40 пакетів з таким необхідним для кожного школяра вмістом, вручено дітям із тих родин, що опинилися у складних життєвих обставинах та тим, які виховуються у соціальному реабілітаційному центрі “Надія” (“Спілка самаритян”).

Фото: Лубенська міськрада

Система Orphus Поделиться на fb