Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Що можна з’їсти перед сном, аби схуднути

Експерти не рекомендують іти спати голодними. Фахівці назвали продукти, які дозволяють не лише насититися перед сном, а й навіть схуднути.

Як з’ясувалося під час досліджень, для того, щоб схуднути зовсім не потрібно вкладатися спати голодними, пише maximum.fm.

Американські лікарі назвали продукти, вживання яких не тільки не шкодить здоров’ю при пізній вечері, але і запускає процеси, які сприяють зниженню ваги.

Корисно їсти перед сном твердий сир. Він розганяє обмін речовин, а також покращує здоров’я судин і серця. Непогано додати до вечірнього перекусу трохи горіхів, багатих магнієм, вітаміном Е і селеном. Чоловікам особливо корисно їх їсти, адже вони позитивно впливають на потенцію. 

Дуже корисна на ніч моцарелла, яка завдяки вмісту білка і вітаміну D покращує сон, а також зміцнює імунітет. Невелика кількість цього сиру анітрохи не зашкодить здоров’ю. З нього ж можна починати і день.

30 грамів білка за 30 хвилин до нічного відпочинку провокують початок схуднення. Не побоюючись за фігуру, на ніч можна вживати сир тофу, який багатий кальцієм і залізом, але в його складі немає шкідливого холестерину. 

Головне – не переїдати.

Фото: pexels

поширити новину: