Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Сесія Полтавської обласної ради запланована на кінець серпня

Тридцять четверта позачергова сесія Полтавської обласної ради сьомого скликання запланована на 28 серпня.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Полтавської обласної ради

“Повідомляємо, що пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання заплановане на 28 серпня 2020 року”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що це буде крайнє засідання депутатів Полтавської обласної ради сьомого скликання.

Нагадаємо, попередні вибори відбулись 25 жовтня 2015 року. Тоді до Полтавської обласної ради проходять представники 10 партій:

«Блок Петра Порошенка — Солідарність» — 15,84% — 15 депутатів

«Батьківщина» — 13,67% — 13 депутатів

Радикальна партія Олега Ляшка — 8,56% — 8 депутатів

«УКРОП» — 8,44% — 8 депутатів

«Партія простих людей Сергія Капліна» — 8,12% — 8 депутатів

«Свобода» — 7,31% — 7 депутатів

Аграрна партія України — 7,13% — 7 депутатів

«Рідне місто» — 7,01% — 6 депутатів

«Опозиційний блок» — 6,2% — 6 депутатів

«Відродження» — 6,13% — 6 депутатів.

На розгляд сесії внести питання:

1.Про керівників суб’єктів господарювання спільної власностітериторіальних громад області.

2.Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захистуі соціального забезпечення населення області на 2013 –2020 роки.

3.Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 –2020 роки.

4.Про внесення змін до переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на 2011 –2020 роки, у 2020 році.

5.Про інформацію прокурора Полтавської області про результати діяльності органів прокуратури Полтавської області упродовж І півріччя 2020 року.

6.Про звіт директора Департаменту освіти та науки Полтавської обласної державної адміністрації про виконання делегованих повноважень щодо забезпечення розвитку науки та усіх видів освіти.

7.Про звіт начальника служби у справах дітей Полтавської обласної державної адміністрації про виконання делегованих повноважень та здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних установах і закладах соціального захисту для дітей усіх форм власності.

8.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,7523 га, що перебуває в постійному користуванні ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ БАЗИ СПЕЦІАЛЬНОГОМЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ.

9.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,8917 га, що перебуває в постійному користуванні ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ БАЗИ СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ.

10.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності та передачу її в постійне користування ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ БАЗІ СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ.

11.Про виключення нежитлової будівлі учбового корпусу No 2 за адресою: м. Лубни, вул. Інститутська, 62 з переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації.

12.Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні комплексу нежитлових будівель та споруд за адресою: Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Садова, 31.

13.Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні будівель та споруд за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Локомотивна, 25.

14.Про передачу цілісного майнового комплексу обласного комунального підприємства Видавництва «Гадяч».

15.Про внесення змін до рішення обласної ради від 28 лютого 2020 року No 1313 «Про прийняття каналізаційних мереж колективу забудовників «Юріївський» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».

16.Про реорганізацію комунального підприємства «Полтавський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики Полтавської обласної ради» шляхом приєднання до комунального підприємства «Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради».

17.Про реорганізацію Обласного комунального підприємства «Глобинське видавництво «Поліграфсервіс» та Комунального підприємства Полтавської обласної ради Видавництво «Кобеляки» шляхом приєднання до Комунального видавництва «Лубни».

18.Про надання згоди на безоплатне прийняття із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області друкованої продукції.

19.Про запровадження музичного виконання Державного Гімну України у закладах освіти.

20.Про затвердження Положення про Премію Полтавської обласної ради імені Юрія Горліса-Горського в новій редакції.

21.Про порушення клопотання щодо присудження щорічної Премії Верховної Ради України Л. Січкар.

22.Про погодження кандидатури В. Тищенка для нагородження Грамотою Верховної Ради України.

23.Про погодження кандидатури М. Маренича для нагородження Грамотою Верховної Ради України.

24.Різне.

 

поширити новину: