Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Рятувальникам Полтавщини передали нове сучасне спеціальне обладнання

19 серпня на території Головного управління ДСНС України у Полтавській області відбулася передача нового спеціального обладнання  від групи компаній FERREXPO.

У заході взяли участь: начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, віцепрезидент ФК “Ворскла” Олег Лисак, керівництво державних пожежно-рятувальних загонів області, особовий склад пожежно-рятувального підрозділу.

Від групи компаній FERREXPO рятувальники отримали 34 потужні бензинові ранцеві обприскувачі марки «STIHL» та 408 фільтрувальних протигазів з комбінованими фільтрами на суму 1,7 млн грн.

«Ми раді тому, що можемо допомагати всім службам, які й  надалі будуть протидіяти будь-яким надзвичайним ситуаціям. Ми привезли техніку STIHL, яка допомагатиме в гасінні пожеж і проведенні дезінфекції. Також для ефективної і безпечної роботи рятувальників ми передали спеціальні распіратори та фільтри “,— зазначив віцепрезидент ФК “Ворскла” Олег Лисак.

«Застосовування сучасного обладнання дозволить ефективніше протидіяти надзвичайним ситуаціям та небезпечним  подіям. Хочу відмітити, що оновлення матеріально-технічної бази підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС серед пріоритетів. Дякую компанії FERREXPO, футбольному клубу «Ворскла» та особисто Костянтину Жеваго за підтримку і чітке розуміння важливості забезпечення на належному рівні пожежної та техногенної безпеки в області», – зауважив Володимир Салогуб.

Після завершення передачі спеціального обладнання, присутнім продемонстрували пожежно-рятувальні автомобілі.

поширити новину: