Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

Queen та Адам Ламберт випустять в жовтні перший концертний альбом

Група Queen та Адам Ламберт випустять перший спільний концертний альбом. Реліз “Queen + Adam Live Around the World” запланований на 2 жовтня і включає в себе найкращі записи з більш ніж 200 виступів, які вони дали по всьому світу за останні кілька років.

Про це повідомляється на сторінці групи в Facebook, інформує 112.ua.

У трек-лист увійшли 20 синглів, в тому числі Don’t Stop Me Now і I Want To Break Free. Альбом буде доступний в різних форматах, включаючи CD, DVD і вініл.

“Коли у нас не було можливості поїхати в турне в цьому році, ми хотіли дати фанатам що-небудь замість цього, і концертний альбом здається нам правильним рішенням. Ми вперше випускаємо спільний альбом, і нам було дуже весело, створюючи його разом, вибираючи улюблені виступи за останні сім років”, – сказав Ламберт.

“Зокрема, “Queen + Adam Live Around the World” включає в себе уривки з виступів у Бразилії, Португалії, Великобританії та інших країнах. Він включає в себе весь їх концерт Fire Fight Australia, на якому були зібрані кошти для постраждалих від пожежі в Сіднеї, і на якому група повністю виконала концерт Queen 1985 Live Aid”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Facebook.com/AdamLambert

поширити новину: