Ви тут:
Суспільство Україна 

Призначили заступника міністра розвитку громад та територій з питань цифрової трансформації

4 серпня приступив до виконання обов’язків  заступник Міністра розвитку громад та територій України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Дудченко.

Новий CDTO (Chief Digital Transformation Officer) Мінрегіону  опікуватиметься питаннями розвитку інформаційних ресурсів, інформаційно-телекомунікаційних систем, електронних реєстрів,  посиленням кібербезпеки й захисту інформації, повідомляють у Мінрегіоні.

Олександр має значний досвід у ІТ-сфері. Працював директором підприємств «ПРОСТІ СИСТЕМИ» та «СЕА ОДС». Також займав посади заступника, згодом першого заступника директора Комунальної бюджетної установи «Контактний центр міста Києва». Пізніше працював заступником директора з впровадження та інформаційного супроводу IT рішень Комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр».

«Мінрегіон підтримує вектор цифровізації держави, яка останніми роками є рушійним фактором зростання української економіки та добробуту громадян. Дедалі більше послуг стають діджитальними, що у свою чергу поліпшує якість роботи ЦНАП і полегшує доступ населення до багатьох сервісів. Впевнений — досвід і прагнення нового профільного заступника створять багато цифрових історій успіху Мінрегіону та запровадять нові стратегії, рішення та цифрові моделі управління», – зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

поширити новину: