Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Протести в Білорусі: затримали дев’ятьох українців та побили українського журналіста

У Білорусі під час акції протесту, які розпочалися 9 серпня після виборів президента у зв’язку з оголошенням Лукашенка їх переможцем, затримали 9 українців, а також побили фотокореспондента Associated Press з України.

Про це повідомили у Міністерстві закордонних справ України на запит Суспільного, інформує Еспресо.

“За інформацією посольства України в Білорусі, станом на 9:00 12 серпня відомо про факт побиття українського фотокореспондента агентства Associated Press, якого з незначними медичними ушкодженнями було доставлено до одного з медичних закладів. Після надання допомоги у той же день він був виписаний. До посольства не звертався”, – йдеться у відповіді пресслужби МЗС.

Згідно з нею, посольство також отримало повідомлення про затримання у Вітебську 9 громадян України у зв’язку з “адміністративними правопорушеннями”. За результатами вжитих посольством заходів, наступного дня зазначені громадяни України були звільнені з-під варти.

Інформація про будь-які інші інциденти з громадянами України та Білорусі нині відсутня. Зазначається, що посольство продовжує перевірку й відстеження ситуації і в разі появи нових даних інформуватиме додатково.

Нагадаємо, як повідомляли ОКІА “Новини Полтавщини” білоруська влада заявила про затримання координаторів масових протестів.

Фото: “Укрінформ”

поширити новину: