Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

“PRO100НЕБА”: у Полтавському педуніверситеті відкриють осередок соціальної солідарності

3 вересня о 09.50 у внутрішньому дворі педагогічного університету між І та ІІ навчальними корпусами, за адресою вул. Остроградського, 2, відбудеться відкриття осередку соціальної солідарності «PRO100НЕБА».

Про це повідомили у пресслужбі ПНПУ імені В.Г.Короленка.

Осередок «PRO100НЕБА» – це комунікативний майданчик під відкритим небом із дотриманням соціальної солідарності: соціальної дистанції, індивідуального простору, а також інформацією про протидію COVID-19 та центри підтримки особам, які постраждали внаслідок дій, спричинених пандемією коронавірусу.

Проєкт реалізується за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні.

В осередку «PRO100НЕБА» кожен охочий зможе працювати, відпочивати, спілкуватися з друзями, читати книги, відвідувати заходи, які будуть відбуватися на базі осередку.

Відкриття відбудеться за участі та підтримки адміністрації, студентської ради, факультету філології та журналістики, фізико-математичного факультету ПНПУ імені В. Г. Короленка, а також у співпраці з КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської ОДА.

Система Orphus