Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Про боротьбу з відмиванням доходів розповіли в ГУ ДПС Полтавщини

З початку року за ініціативними матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Полтавській області було виявлено 66 фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

За результатами проведеного аналізу суб’єктів господарської діяльності на предмет відповідності вимогам законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, складено 12 висновків аналітичних досліджень з ознаками кримінальних правопорушень на загальну суму 48 млн 872 тис. грн (в тому числі 6 матеріалів на суму 18 млн 014 тис. грн за результатами проведеного моніторингу закупівель товарів, робіт (послуг) суб’єктами державної власності), за наступними статтями: три за ст. 209 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків – 5 млн 816 тис. грн, 12 – за предикатними злочинами на загальну суму встановлених збитків – 43 млн 56 тис гривень.

Приєднано 6 матеріалів аналітичних досліджень з ознаками кримінальних правопорушень до кримінальних проваджень.

За матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом обліковано 4 кримінальних правопорушення на загальну суму 13 млн 520 тис. грн, в тому числі: 1 – за ст. 205 Кримінального кодексу України; 1 – за ст. 191 Кримінального кодексу України на 8 млн 179 тис. грн, 1 – за ст. 367 Кримінального кодексу України на 999 тис. гривень.

поширити новину: