Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують долучитися до інноваційного майданчика Alternative Environmental Platform – 2020 «Eco-modernization»

Національний центр сталого розвитку спільно з Професійною Асоціацією екологів України запрошують стати учасником та партнером інноваційного майданчика Alternative Environmental Platform – 2020 «Eco-modernization».

Він створений для вирішення актуальних питань екології виробництв під призмою завдань екомодернізації усіх сфер економіки та обміну досвідом. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

26 серпня – блок «Охорона водних та земельних ресурсів». Розглядатимуть питання: Чи може Україна досягти стандартів ЄС у водній сфері? Які заходи країна повинна впровадити в сфері охорони земельних ресурсів?

27 серпня – блок «Реформа сфери відходів. Промислові відходи»: Циркулярна економіка і промислові відходи: можливості і перепони.

28 серпня – блок «Охорона атмосферного повітря»: European Green Deal та вітчизняні можливості.

Із програмами кожного дня можна ознайомитися за посиланням.

У межах заходу у форматі онлайн відбудуться:

  • конференції;
  • практикум та обмін рішеннями;
  • тематичні віртуальні виставки з консультаціями експертів дозволить значно розширити географію експертів та учасників заходу.

Організатори зазначають, що платформа об’єднає понад 1000 учасників. У її межах порушать понад 60 важливих питань. Традиційна тематика – аналіз діючих нормативно-правових актів та практичні рекомендації щодо їх застосування – буде значно розширена і доповнена.

Окремо будуть висвітлені проєкти нових норм природоохоронного законодавства і те, до яких змін у діяльності природокористувачів вони призведуть. Щодня частина доповідей буде присвячена передовим технологічним рішенням і аналізу успішних бізнес-кейсів у сфері природокористування та екологічної безпеки.

Зареєструватись можна за посиланням.

З питань участі у заходах:

– безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів: 0 800 214 899;

– щодо участі експонентів та партнерів:

Інна Сінєнко (073) 305-8016, event@ecolog-ua.com

Анна Приступа (099) 370-4227, (096) 740-3028, sales@ecolog-ua.com.

поширити новину: