Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавців навчали, як правильно доглядати за своїми улюбленцями

13 серпня фахівці Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста спільно з фахівцями КАТП-1628 провели у Корпусному парку акцію, під час якої розповіли про обов’язкове прибирання екскрементів за своїми домашніми улюбленцями та про порядок реєстрації домашніх тварин.

Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Таку акцію провели вперше, але подібні заходи будуть системними. Уже цієї неділі фахівці планують працювати у парку “Перемога”.

Як розповіла спеціаліст Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним і санітарним станом міста Неля Соколова, мета акції – донести до містян Правила утримання домашніх тварин:

“Захід ми проводимо спільно з відділом реєстрації собак КАТП-1628. Це перша акція, вона передує низці аналогічних заходів у всіх парках міста. Правила утримання домашніх тварин чітко регулюють усі відносини власників тварин, саме це ми хочемо донести до полтавців. Бо ж на сьогодні Інспекція, під час контролю благоустрою, стикається з проблемами, коли громадянами порушуються правила утримання домашніх тварин. Безпосередньо, коли собак вигулюють будь-де, без намордників чи поводків, чим створюють загрозу для інших громадян міста, особливо для дітей. Екскременти господарі не прибирають і не вважають за потрібне це робити. Крім того, на вулицях багато безпритульних тварин, які стали такими унаслідок безвідповідального ставлення власників до своїх улюбленців”.

Також Інспекцією виготовлені екопакети для екскрементів, які під час акції роздавали містянам. Вони компактні та зручні, усередині кожного є совочок.

У Полтаві реєстрація улюбленців – обов’язкова. Згідно з пунктом 4.1. Правил утримання домашніх тварин, затверджених рішенням тринадцятої сесії Полтавської міської ради від 22 грудня 2017 року, особи, які утримують домашніх тварин віком від 3 місяців, зобов’язані зареєструвати собак обов’язково, а кішок – за бажанням. 

Зареєструвати тварину можна безпосередньо на КАТП-1628 за адресою: вул. Кагамлика, 84, відділ реєстрації регулювання чисельності тварин. Телефон для довідок: (0532) 592917, +380504655527. графік роботи відділу: Понеділок-середа: 8:00-12:00 та 13:00-17:00 – прийом документів, четвер – неприймальний день (виготовлення документів), п’ятниця – 8:00-12:00 та 13:00-16:00 – видача документів.

Фото: Полтавська міська рада

поширити новину: