Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Полтавщина відноситься до “зеленої” зони адаптивного карантину

У Полтавській ОДА відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На ньому наголосили на необхідності дотримання чинних карантинних заходів в області.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов зауважив, що Полтавщина має певні ризики щодо розповсюдження коронавірусної інфекції, так як межує з областями, що нині віднесені до зони ризику, повідомляє преслужба Полтавської ОДА.

 

“Варто враховувати, що це наші сусіди. Ми транзитний регіон до столиці, тож є певні ризики щодо захворювання. Маємо також невтішні показники й в області”, – сказав Олег Синєгубов.

Читайте також: Країна перебуває на межі другої хвилі: Зеленський закликає українців уважніше ставитись до карантинних правил

За інформацією директора Полтавського обласного лабораторного центру Андрія Хайлова, Полтавщина за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 відноситься до “зеленої” зони адаптивного карантину.

“В області показник заповнюваності ліжок – 5,5%, кількість тестувань – 48,69 на 100 тисяч населення, новий показник активних хворих на 100 тисяч населення 9,4%. За таким показниками наша область знаходиться в “зеленій” зоні”, – сказав Андрій Хайлов.

Як повідомив директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак, лише за останню добу в області зареєстровано 17 лабораторно підтверджених випадків захворювання. Зокрема, 11 хворих людей прибули з інших регіонів, – з міст Одеса, Трускавець, Рівне, населених пунктів Тернопільської, Луганської, Івано-Франківської та Харківської областей. Ці регіони повністю або частково віднесені до «червоної» та «помаранчевої» зон, до того ж рівень захворюваності в цих областях продовжує зростати.

“Людям варто обачніше ставитися до подорожей. Це нині небезпечно. Їхні мандри і бажання відпочити приводять до плачевних наслідків.  Також лікарі рядять утриматися від подорожей без особливої потреби, відвідування курортних областей та багатолюдних заходів”, – сказав Віктор Лисак.

Комісія рекомендувала забезпечити дотримання діючих в області карантинних обмежень.

поширити новину: