Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавщина готова до можливої другої хвилі COVID-19, – Дмитро Лунін

Попри те, що Полтавщина наразі залишається в «зеленій зоні» адаптивного карантину, щодня в області фіксують нові випадки інфікування в різних районах.

Як зазначив перший заступник голови Полтавської ОДА, до до можливої другої хвилі епідемії на Полтавщині вже підготувалися.

“Хочу запевнити, що Полтавщина готова до можливої другої хвилі епідемії. У лабораторному центрі є змога проводити більше тестувань, ніж навесні. Інфекційні лікарні забезпечені масками та апаратами ШВЛ, а медики вже мають практику лікування різних випадків захворювання. І лише від нас залежить, чи будуть ці лікарні восени переповнені”, – написав Дмитро Лунін на своїй сторінці у Facebook.

Він також додав, що наразі люди розслабилися: літо, відпустки, поїздки на море чи в гори. Зокрема й у неблагополучні райони та області.

“Але ж «зелена зона» – це не значить, що карантин знятий із регіону. Масковий режим, дезінфекція, соціальна дистанція залишаються нормою нашого повсякденного життя. Незабаром осінь – сезон загострення хронічних хвороб та респіраторних інфекцій. Імовірно, після відновлення роботи шкіл, повернення людей із відпусток, із похолоданням матимемо іншу картину розповсюдження інфекції”, – прогнозує перший заступник голови Полтавської ОДА.

поширити новину: