Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавський виш став учасником данського освітньо-культурного проєкту

Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка став учасником данського освітньо-культурного проєкту «Learning in, for and as democracy».

Про це повідомили у пресслужбі вишу.

Цьогоріч стартував новий міжнародний проєкт, який посилює зв’язки університету із данськими закладами вищої освіти. Партнерами «Learning in, for and as democracy» стали Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка (ПНПУ) та The Danish Helsinki Committee for Human Rights (DHC).

Ідея заходу полягає в здійсненні академічної мобільності, участі в спільних конференціях, воркшопах, онлайн-семінарах для данських та українських студентів закладів вищої освіти. Під час спільної роботи будуть обговорення питання формування демократичних цінностей у молоді, можливості для підвищення кваліфікації у сфері молодіжного лідерства та освіти. До роботи будуть залученні кращі педагоги з Європи для формування розуміння студентами демократичних принципів. Діяльність проєкту формується відповідно до ідеї, що демократія – це не просто теоретична концепція, а скоріше діяльність чи форма життя.

Дворічний проєкт буде заохочувати будь-які ініціативи студентів-учасників, даючи їм можливість спілкуватися та обмінюватися досвідом щодо основних змістовних питань, глибше зануритися у тему демократії, прав людини, гендерної рівності, здобути досвід спілкування та співпраці із представниками інших національностей.

До 2 вересня для студентів ПНПУ відкрито конкурс на участь у проєкті «Learning in, for and as democracy». 

Система Orphus Поделиться на fb