Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина 

Полтавського боксера визнали найкращим в Україні

Чемпіона світу, чемпіона Європи та чемпіона Європейських ігор Олександра Хижняка визнали найкращим боксером України 2020 року за версією Міжнародної федерації боксу (AIBA).

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

«Для мене таке визнання – велика честь. Особливо приємно, що номінація приурочена до Міжнародного дня боксу (22 липня – Ред.). Бокс посідає величезне місце у моєму житті, тож для мене це справді свято. Вдячний Федерації боксу України за визнання і сподіваюсь, що мої найбільші успіхи ще попереду. Буду важко працювати для цього», – розповів Олександр Хижняк.

Водночас найкращим тренером України визнали Олександра Хижняка-старшого (особистий тренер Олександра Хижняка, заслужений тренер України).

«Вітаю Олександра і його тренера батька з цими поважними відзнаками. Полтавщина пишається вами! Впевнена першість у змаганнях стане яскравою сторінкою в історії розвитку українського спорту, слугуватиме прикладом  для підростаючого покоління та стимулом для подальших перемог! Впевнений, що це тільки початок», – привітав спортсменів голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Відповідні відзнаки Міжнародна федерації боксу (AIBA) започаткувала, щоб популяризувати бокс у світі, а також стимулювати боксерів, тренерів, суддів та організаторів, відзначаючи їхній внесок у розвиток і зміцнення боксу в кожній країні, яка є членом AIBA.

Фото: sport.24tv.ua, Полтавська ОДА

Система Orphus Поделиться на fb