Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Поліцейських Полтавщини навчали правилам ефективного діалогу з учасниками масових зібрань

11-го серпня на базі Тренінгового центру поліції Полтавщини відбувся семінар-тренінг для поліцейських, які входять до складу робочих груп з питань комунікації.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

На семінарі розглянули ситуації, коли виникає необхідність залучення перемовників для запобігання порушенню публічного порядку та безпеки.

У рамках теоретичного курсу начальник сектору превентивної комунікації Управління превентивної діяльності ГУНП Тетяна Порохня, навчала слухачів навичкам вибудовування ефективних перемовин з учасниками масових заходів.

“Саме від того, наскільки вміло перемовник налагодить діалог з учасниками зібрань, залежить подальший розвиток подій. Урегулювати конфлікт можливо на стадії його виникнення, – повідомила Тетяна Порохня. – Головними інструментами поліцейського-комунікатора в таких ситуаціях повинні бути слова, а не примусові заходи впливу”.

На прикладі змодельованих ситуацій поліцейські навчалися аналізувати психологію натовпу, виявляти правопорушників, оцінювати ризики під час проведення масових заходів та використовувати різні прийоми попередження та деескалації конфліктів. Допомагав у цьому тренер – дільничний офіцер відділення поліції №1 Полтави Микола Андрусенко.

“Після опанування навчальної програми слухачі пройшли психологічний відбір на визначення професійної стійкості та отримали відповідні сертифікати”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

поширити новину: