Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

“Поезія, одягнена у джинси…”: у Миргороді відбувся ІІ Літературний форум

У Миргородському РБК пройшов ІІ Літературний форум «Поезія, одягнена у джинси…», в рамках якого було відзначено почесними нагородами учасників V загальноміського конкурсу «Молоді літератори Миргорода». 

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Автори поезій віком від 12 до 30 років  презентували свої творчі доробки та були нагороджені Дипломами і цінними подарунками від спонсорів та партнерів проєкту. ІІ Літературний форум «Поезія, одягнена у джинси…» став відкритим інтерактивним простором для спілкування  усіх небайдужих та дотичних до поетичного і прозового слова. 

Молодіжне літературне об’єднання «Білий Кінь» поповнило свої творчі ряди новими обдарованими іменами поетів-переможців: Юлія Стрілець, Софія Богаєнко, Єлизавета Коваленко, Дар’я Смородська, Олена Іваніщева (с.Зуївці), Тимофій Литвиненко (смт. Ромодан), Таїсія Закладна (с.Білоцерківка). Цього року «Білий Кінь» відзначає свій 5-річний ювілей. 

Наразі члени літературного об’єднання «Білий Кінь» готують до друку однойменне видання, до якого увійдуть творчі доробки талановитих молодих літераторів. 

Фото: Миргородська міськрада 

поширити новину: