Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Подружжя з Гадяча облаштували на своєму подвір’ї апідворик

У Гадячі молоде подружжя облаштували на своєму подвір’ї зону відпочинку. Родзинкою є апібудиночок.

Про це повідомляє Гадяч News.

Відпочинок в апібудиночку допомагає розслабитись, позбутися стресу. У профілактиці та лікуванні захворювань дієвий ефект має сон на вуликах, розповідає власниця апібудиночка Віта Новицька.

“У будиночку можна лежати з травень по вересень-жовтень. В цей час у вуликах бджіл завжди є розплід. Коли виводять нових бджіл, там тримається температура у 37 градусів. Людина, яка лежить на вулику, відчуває 35-36 градусів. Тому це дуже корисно для тих, у кого проблеми зі спиною. Таким чином, підтримується комфортна температура, щоб і не перегрівати, і не охолоджувати спину. Також коли дуже жарко бджоли вентилюють крилами вулики. Коли, навпаки, дуже холодно, вони нагрівають свій розплід. Це діє як мікромасаж. Він дуже розслабляє, людина заспокоюється. Говорять, що дві години сну на вуликах дорівнює восьми годинами повноцінного відпочинку”, – говорить Віта Новицька.

Також у дворику є баня і чан.

“Це своєрідна японська баня. Чому це не чан? Бо він підігрівається знизу, а бочка буде підігріватись збоку, стоятиме пічка. Тобто, людина сидить, сама собі дрова підкидає у пічку, і гріється. Можна і взимку так відпочивати”

 

Перейти до вмісту