Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Податківці Полтавщини та ГО “Асоціація платників податків України” підписали Меморандум про партнерство та співробітництво

Начальник ГУ ДПС у Полтавській області Олександр Лавров та голова ради територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Полтавській області Галина Захарченко підписали Меморандум про партнерство та співробітництво.

Відповідно до Меморандуму сторони спільно працюватимуть над удосконаленням податкового законодавства та організовуватимуть спільні заходи для платників податків, розповіли в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

«Головне управління ДПС області спільно з територіальним відділенням АППУ працюватиме над створенням сприятливих умов для ведення бізнесу в регіоні, адже успішний та прибутковий бізнес – це запорука стабільної та процвітаючої економіки. Підписаний Меморандум посилить та зміцнить співробітництво між податківцями та членами асоціації», – зазначив Олександр Лавров.

Крім того, на зустрічі був присутній заступник голови ради територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Полтавській області, депутат Кременчуцької районної ради, представник аграрного бізнесу Полтавщини Віталій Буленко.

Діалог вийшов активним і цікавим. Учасники обговорили подальшу співпрацю та домовилися про розробку та підписання плану спільних заходів для платників податків.

поширити новину: