Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Початок сезону полювання на Полтавщині: поліція склала відносно порушників 19 адмінпротоколів

За дотриманням правил полювання й порядку реєстрації та зберігання мисливської зброї спостерігали працівники поліції (зокрема водної) і представники регіонального управління лісового та мисливського господарства.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Станом на 3 серпня, мобільні групи виявили 19 правопорушень. Зокрема, 6 порушень правил полювання. Відносно недобросовісних мисливців склали адміністративні протоколи за ст. 85 КУпАП.

12 протоколів склали відносно порушників правил зберігання, носіння або перевезення вогнепальної зброї (ст. 191 КУпАП). Також поліція задокументувала один факт порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам вогнепальної зброї (ст. 190 КУпАП).

Правоохоронці нагадують, що поліція перевіряє документи, що повинні мати при собі мисливці, а також наявність документів на плавзасоби й на право керування ними (якщо полювання здійснюються на воді).

“Додамо, що порушення вимог законодавства у галузі мисливського господарства та полювання тягнуть за собою дисциплінарну, адміністративну (ст. 85 КУпАП), цивільно-правову або кримінальну відповідальність (ст. 248 КК України)”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

поширити новину: