Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Оздоровчу кампанію в позаміських таборах відпочинку Кременчука цьогоріч не розпочинатимуть

На засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації під час обговорення питання щодо не відкриття позаміських закладів оздоровлення та відпочинку Кременчука, заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова наголосила, що табори «Зоряний» і «Сонячний» готові до прийому дітей. Разом із тим рішення про початок їх роботи має надавати регіональна комісія з питань ТЕБ і НС. Поки що такого рішення немає.

Окрім того, Ольга Усанова підкреслила, що відповідно до нормативних документів оздоровча зміна має тривати 21 день. Часу, який залишився, не вистачає ані для проведення оздоровчої зміни, ані для – відпочинкової зміни, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький підкреслив, що, незважаючи на те, що на сьогодні Кременчук увійшов до «зеленої» зони з COVID-19, рішення про невідкриття позаміських таборів є об’єктивно обґрунтованим. Воно дозволить нам попередити розповсюдження коронавірусної хвороби та надалі тримати цю ситуацію під контролем.

Віталій Малецький додав, що банк даних дітей на оздоровлення, що було сформовано цього року, надалі буде збережено. Наступного року видатки в міському бюджеті на оздоровлення дітей та людей похилого віку, які в останні роки після дитячих оздоровчих змін теж відпочивали на базі комунального табору «Супутник», обов’язково будуть збільшені.

фото ілюстраційне

поширити новину: