Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Олег Синєгубов перевірив стан реконструкції мосту через Сулу в селі Млини Лохвицького району

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов у межах робочого візиту в Лохвицький район оглянув стан робіт із реконструкції мосту через Сулу в селі Млини. Міст – частина автодороги Р-60 Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин. Тривалий час його не ремонтували. У 2008 році він був визнаний аварійним. У квітні 2016-го відбулося руйнування крайньої балки прогону моста.

«Міст збудували в 1960-му році. Відтоді, впродовж 60 років, жодного разу капітальний ремонт на ньому не виконували. Державою було прийняте рішення капітально його відремонтувати. Проте фактично це нове будівництво. Оскільки міст був у непридатному стані, то, як бачимо, більшість елементів конструкцій будуються з нуля, – розповів Олег Синєгубов. – Міст входить до програми Президента «Велике будівництво». Плануємо, що до кінця цього року автотранспорт цим мостом поїде. Можливо, залишаться дрібні, оздоблювальні роботи, які все ж дозволять пустити рух. Наше завдання – контролювати, щоб міст збудували якісно. На стадії його прийому в експлуатацію будуть залучені всі державні інституції, щоб перевірити його якість, бо це насамперед безпека людей».

До кінця березня поточного року на об’єкті тривали підготовчі роботи, потім влаштовували об’їзні дорогу й міст. Головний інженер АТ «Містобудівне управління-3» Олексій Василенко говорить, що об’їзний міст великий – 60 погонних метрів. У кінці травня старий міст почали демонтувати і влаштовувати конструкції нового мосту. Частково залишаються конструкції старого мосту й підсилюються за допомогою влаштування додаткових паль, армування й бетонування, їх омонолітнюють із новими конструкціями.

«Нині влаштовуємо опори і на них монтуємо прогонову будову, готуємо під влаштування мостового полотна. Наступний етап – застилання, армування й бетонування прогонової будови. Фундаменти фактично всі зроблені. Все готується під монтаж балок», – зазначив Олексій Василенко.

Довжина мосту – 168 метрів. Упродовж місяця на об’єкті працюють близько 50 людей.

Постановами Кабінету Міністрів України передбачено фінансування робіт у розмірі 90 мільйонів гривень.

 

поширити новину: