Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Олег Синєгубов оглянув об’єкт «Великого будівництва» в Лохвиці

У Лохвиці в межах президентської програми «Велике будівництво» триває реконструкцію дошкільного навчального закладу «Теремок».

 

Хід робіт оглянув голова облдержадміністрації Олег Синєгубов. Нині виконано понад 70% робіт.

Очільник області зазначив, що даний об’єкт – приклад співпраці органів місцевого самоврядування та державної влади. Фінансування відбувається з ДФРР – це 6 млн грн, які виділили цього року та місцевого бюджету – 600 тисяч гривень.

«Тут працює місцевий підрядник. У роботі також застосовують матеріали вітчизняного виробника. Робити виконують якісно, а темпи – швидкі. Нині держава виконала свої зобов’язання повністю. Кошти з ДФРР вже на рахунку підрядника», – сказав Олег Синєгубов.

У дитсадку проводять повну реконструкцію. Утепляють фасад, уже змонтовано системи вентиляції, перекрито дах, замінені комунікації, обладнано автономне опалення.

«Роботи почалися в червні. Нині на 85% виконано утеплення всього фасаду. На 50% обшито будівлю касетами. Всі ці касети виробляють в Полтаві. Всі працівники задіяні в роботі з Гадяча», – розповів підрядник Сергій Савченко.

Минулого року збудовано модульну теплогенераторну, змонтовано зовнішню тепломережу. Облаштування котельні дало змогу економити в опалювальний сезон 40% коштів. Коли проведуть повну термомодернізацію то економія зросте ще на 40%.

«Дитсадок відкритий в 1988 році. Відтоді в закладі не було таких масштабних робіт. Дітям має тут бути затишно, тепло та комфортно. В садочку нині 285 дітей. Розрахований заклад на 283 місця. Маємо 100% заповнюваність місць. Черги немає. Наразі в закладі функціонує 13 груп», – розповіла в.о. завідувача дитсадка Тетяна Таратон.

Після закінчення зовнішніх робіт почнуть проводити роботи всередині. Обладнають групові кімнати, харчоблок, спортивний зал.

Дитсадок є опорним закладом в районі. Його основний напрямок діяльності – фізкультурно-оздоровча робота.

 

поширити новину: