Ви тут:
Суспільство Україна 

Окупанти РФ на Донбасі активізували призовну роботу серед населення, – розвідка

Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, російські окупаційні адміністрації на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях активізували агітаційно-пропагандистську роботу з призову на військову службу осіб віком від 18 до 55 років.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони України.

Зокрема, збільшилась кількість пропагандистських заходів, у т.ч. розміщення оголошень у місцевих ЗМІ та у громадських місцях. Локальними операторами стільникового зв’язку масово розсилаються СМС-повідомлення з агітації на службу за контрактом. Крім того, окупанти збільшили кількість агітаційних груп, відряджених зі складу з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів для ведення вербувальної роботи у населених пунктах тимчасово окупованих територій.

“Водночас у підрозділах противника продовжується перепризначення офіцерського складу ланки “рота-батальйон” за результатами інспектування угруповання російських окупаційних військ у липні ц.р. комісіями міністерства оборони, генерального штабу та Південного військового округу ЗС РФ”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: