Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Облрада прийняла рішення, яке забезпечить капітальний ремонт дороги Чорнухи – Лубни, – Олександр Біленький

28 серпня відбулося перше пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Впродовж майже п’яти годин депутати розглянули та прийняли рішення з 16 питань порядку денного.

Результати засідання прокоментував голова обласної ради Олександр Біленький.

“Сесію ми не закрили, згодом вона продовжить роботу. У нас буде перерва орієнтовно до 10 вересня. За цей час ми доопрацюємо певні питання. Зокрема щодо ситуації, яка склалася в одному із дитячих закладів обласної ради, де була травмована дитина. Це питання, однозначно, не можна залишати поза увагою, покарати винних”, – зазначив Олександр Біленький.

Читайте також: Побиття 7-річного хлопчика у Полтаві: нападники в СІЗО, керівника реабілітаційного центру планують звільнити

Одним із важливих питань, яке було розглянуто обласною радою та знайшло підтримку у депутатів, Олександр Біленький вважає рішення щодо здійснення місцевого запозичення у 2020 році.

“Важливо, що сьогодні обласна рада прийняла рішення, яке забезпечить капітальний ремонт дороги Чорнухи – Лубни. Депутати та облдержадміністрація сподіваються, що вже в цьому році надійдуть кошти та буде виконаний відповідний об’єм робіт. Ця дорога стане абсолютно проїзною, з’єднає чимало населених пунктів, сприятиме соціально-економічному розвитку об’єднаних територіальних громад”, – наголосив голова обласної ради.

Олександр Біленький висловив вдячність депутатам за конструктивну роботу, підтримку проектів рішень, які на його думку, є актуальними для нашої області.

поширити новину: