Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Нові тролейбуси мають GPS-датчики, тож можна відстежити їхнє місце перебування, – Шамота

Тролейбуси повністю адаптовані для маломобільних верств населення, мають висувні пандуси та будуть ідеально підходити для батьків з дитячими візочками. Мають оновлену електроніку та сучасний більш потужний двигун.

Про це написав у своєму Telegram-каналі секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

“Я вже писав про нові тролейбуси, котрі незабаром з’являться на вулицях Полтави. Ми замовили їх 40шт, четверта частина з них уже в місті проходять всі підготовчі процедури та обкатку для початку роботи. Це тролейбуси марки Богдан але з сучасними «примочками». Тролейбуси оснащені моніторами та GPS-датчиками, щоб за допомогою спеціального додатку можна було відстежити їхнє місце перебування. Також такі тролейбуси оснащені додатковими акумуляторами, що дає змогу тролейбусу автономного ходу на невелику відстань без прив’язки до електромережі”, – розповів Олександр Шамота.

Також секретар міської ради додав, що вже запланували закупівлю тролейбусів із більшим автономним ходом, котрі зроблять можливим рух без прив’язки до електромережі у віддалені райони Полтави та до сіл і селищ майбутньої Полтавської ОТГ.

“Крім того, за правильного підходу до управління економікою міста, тролейбус цілком може стати повністю безкоштовним для полтавців. Це, звісно, справа не одного дня, але на перспективу закладаю собі таке завдання. Це також допоможе зберегти екологію, зменшити трафік на дорогах”, – зазначив Олександр Шамота.

Нагадаємо, як повідомляли раніше ОКІА “Новини Полтавщини”, на маршрути Полтави незабаром вийдуть 10 нових тролейбусів

поширити новину: