Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Носити нарощені вії небезпечно, – застерігають медики

Після процедури нарощування вій можливі серйозні наслідки, що загрожують здоров’ю очей. Американські вчені розповіли представницям прекрасної статі про небезпеку штучних вій.

Відповідне дослідження провели співробітники Технологічного інституту Джорджії, повідомляє lenta.ua.

В останні роки все більшої популярності набирає нарощування вій та також їх накладні версії. Косметологи стверджують, що це не тільки зручно, але й красиво. Тим часом після процедури можливі серйозні наслідки, що загрожують здоров’ю очей.

Вчені пояснили, що довжина вій у людини становить приблизно третину ширини очей. Дане співвідношення гарантує очам захист від впливу зовнішнього середовища. Довші або коротші волоски можуть стати причиною попадання на очне яблуко пилу, бруду, комах та інших дрібних частинок. Особливу загрозу в цьому випадку несуть штучні вії.

Справа в тому, що в основі натуральних волосків знаходяться сальні залози. Вони виробляють особливий секрет для змащення вій, захищаючи їх від сухості і ламкості. Завдяки цьому також залишаються зволоженими і захищеними від потоків повітря очі. Накладні або нарощені вії даною особливістю не володіють.

До слова, є нехитрий спосіб подовжити волоски без використання штучних аналогів. Справа в тому, що кінчики вій майже безбарвні, а це значить, що їх слід фарбувати першими. Далі необхідно дочекатися повного висихання і після цього фарбувати всю довжину волосків. Це зробить візуально вії більш помітними, густими і довгими.

фото ілюстраційне

поширити новину: