Ви тут:
Спорт Суспільство 

Не чекайте перемог від команди F1 до 2022 року, – президент Ferrari

Президент компанії Ferrari Джон Елканн у великому інтерв’ю розповів про теперішню ситуацію в команді Ф1, подальші плани та коли чекати нові перемоги від Скудерії.

Про це повідомляє f1-ukraine.

Праправнук засновника FIAT і нинішній президент компанії Джон Елканн у великому інтерв’ю виданню Gazzetta dello Sport розповів про нинішні проблеми команди Ferrari та шляхи, якими їх збираються вирішити.

Керівник Ferrari визнав, що при створенні боліда SF1000 були зроблені помилки, а мотору не вистачає потужності.

«Зі спортивної точки зору ми проходимо зараз через складний момент, – сказав Елканн. – У нас не було перемог у чемпіонаті пілотів із 2007 року, в Кубку конструкторів з 2008-го. За цей час перемагали Red Bull завдяки аеродинаміці та Mercedes через свої відмінні гібридні мотори.

Цьогоріч ми неконкурентоспроможні через помилки при створенні машини. У нас є кілька структурних слабкостей, які існують вже деякий час. Вони зачіпають аеродинаміку та шасі. І ще нам не вистачає потужності мотора. Реальність в тому, що поки ми недостатньо швидкі. Ми вже бачили це на трасі та ще побачимо в подальшому.

Сьогодні ми закладаємо фундамент повернення до конкурентоспроможності та перемог, коли з 2022 роки зміняться правила. В цьому я переконаний».

поширити новину: