Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Напередодні Дня Незалежності України у Кременчуці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

21 серпня у Кременчуці проходять заходи, присвячені з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України.

Цього дня у місті вшановують пам’ять всіх борців за свободу і незалежність нашої держави: Тараса Шевченка – нескореного борця за волю України, полеглих героїв антитерористичної операції на сході України, які віддали своє життя за свободу і незалежність рідної землі у наш час, Героїв Небесної Сотні – учасників Революції Гідності, які віддали свої життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Саме завдяки їм Україну у світі почали сприймати як державу з власною самобутністю, історією та гідністю, здатну захистити суверенітет, зазначають у Кременчуцькій міськраді.

Читайте також: У Кременчуці вшанували пам’ять Великого Кобзаря

В пам’ять про те, що українці заплатили надто високу ціну за європейський вибір, за право жити у вільній, незалежній державі представники міської влади на чолі із першим заступником міського голови Володимиром Пелипенком поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

поширити новину: