Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

НАБУ оголосило в розшук суддю Павла Вовка

НАБУ оголосило голову столичного Окружного адміністративного суду Павла Вовка та його колег у розшук, оскільки ті уже кілька разів проігнорували виклик на допит. Повідомлення про це Бюро опублікувало на офіційному сайті під вечір.

Інформує “5 канал“.

Окрім Павла Вовка, у переліку тих, кого розшукують у провадженні щодо захоплення державної влади, – Володимир Келеберда, Ігор Качур, Микола Сірош, Ігор Погрібніченко, Олексій Огурцов та Сергій Остапець. Усі вони служителі Феміди.

Їх підозрюють не лише у спробі захопити державну владу, але й у тиску на суддів та ухваленні рішень на користь певних політиків. А доказами існування злочинного угруповання стали записи, які журналісти охрестили “плівками Вовка”.

“Зокрема, головний фігурант цієї справи на записах заявляв, що Феміда готова визнати відсутність коаліції у Верховній Раді 2019-го року і це мало б стати підставою для розпуску парламенту. 17 липня НАБУ провело обшуки в Окружному адміністративному суді столиці та вручило підозри. Кілька фігурантів цієї справи – люди, не причетні до судової системи”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Гордон

поширити новину: