Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На засоби доступності для людей з інвалідністю цьогоріч на Полтавщині передбачено майже 9,5 млн грн

На Полтавщині на засоби доступності для людей з інвалідністю у 2020 році спрямують 9 млн 471 тис. грн бюджетних коштів. Минулого року це було 5 млн 360 тис. грн.

Про партиципацію влади, громади та бізнесу під час прийняття інклюзивних рішень у сфері містобудування та в ході реалізації проєктів Національної програми „Велике будівництво” говорили на апаратній нараді у Полтавській ОДА.

“Перелік об’єктів Програми “Великого будівництва” у Полтавській області досить широкий. У першу чергу, це об’єкти медицини, освіти, дошкільні навчальні заклади. Працівниками Департаменту були проведені моніторинги, як проектно-кошторисної документації, так уже і збудованих об’єктів. Варто зазначити, що майже всі об’єкти, які збудовані за новими проектами, абсолютно відповідають будівельним нормам. Є деякі уточнення, рекомендації. Загалом, принципи доступності враховано”, – сказала заступник директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ облдержадміністрації, головний архітектор області Ірина Особік.

Зокрема, вона додала, що є незначні доповнення до створеної проектної документації. Але, на сьогодні, все вже враховано.

Ірина Особік також нагадала головам місцевого самоврядування та РДА, що незабаром вибори, і люди з інвалідністю повинні мати безперешкодний доступ до виборчих дільниць.

“На жаль, не всі виборчі дільниці забезпечені засобами доступності, які передбачені нормативними документами. Мають бути місця для паркування транспорту для людей з інвалідністю, всі засоби доступності, щоб людина з інвалідністю могла безперешкодно самостійно потрапити на виборчу дільницю і проголосувати”, – наголосила вона.

поширити новину: