Ви тут:
Кримінал Суспільство 

На Закарпатті поліція викрила “схему” закупівлі посадовцями ОДА неякісних засобів індивідуального захисту для лікарів

Національна поліція України викрила «схему» закупівлі посадовцями Закарпатської облдержадміністрації неякісних засобів індивідуального захисту для лікарів від COVID-19.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці МВС України.

Придбані за завищеними цінами ізоляційні комбінезони та респіратори не відповідали заявленим у договорах якісним та медико-технічним характеристикам і не мали сертифікатів відповідності. Загальна вартість закуплених товарів становить майже 30 мільйонів гривень.

Використання таких захисних засобів може наражати на небезпеку медпрацівників, які безпосередньо контактують із пацієнтами, хворими на гостре респіраторне захворювання COVID-19. Крім того, вартість придбаних засобів індивідуального захисту значно завищена. Вище зазначені факти підтверджуються висновками проведених лабораторних та експертних досліджень.

Чотирьом особам повідомлено про підозру: діючому та на теперішній час колишньому посадовцям одного із департаментів Закарпатської обласної державної адміністрації та керівнику комерційної структури – за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, ще одному підприємцеві – за ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Фото: МВС

 

 

поширити новину: