Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині відкрили восьму з 29 амбулаторій сімейної медицини

Сьогодні голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов з робочим візитом відвідує Лохвицький район. Зокрема, він відкрив у селі Вирішальне амбулаторію загальної практики – сімейної медицини та поспілкувався з громадськістю.

“Це восьма амбулаторія, яку ми відкриваємо у рамках президентської програми “Велике будівництво” на Полтавщині. Загалом, на 2020 рік запланували 29. Ця амбулаторія обладнана всім необхідним для початку роботи та обслуговування пацієнтів. Особливість її в тому, що тут також є житлове приміщенням для лікарів”, – розповів Олег Синєгубов.

Сільський голова Вирішальницької сільської ради Наталія Сліпухова висловила сподівання всіх мешканців громади, що до нової амбулаторії найближчим часом приїде працювати молодий фахівець, якому запропонують тут житло. Наразі ж мешканців обслуговує лише одна лікарка пенсійного віку.

“Амбулаторія розрахована на двох лікарів. Обслуговуватиме вона, як вирішальницьких жителів, так і мешканців сусідньої громади – Корсунівки. Це загалом понад 3 тис. жителів. У нас велике село. Раніше амбулаторії знаходилися у пристосованих приміщеннях. А тепер маємо спеціально побудоване нове, оснащене приміщення”, – розповіла сільський голова.

Амбулаторію загальної практики – сімейної медицини тут почали будувати наприкінці 2018 року. Завершили будівництво цього року. Тут уже підключили, воду, каналізацію, вентиляцію, всі необхідні комунікації. Наразі амбулаторія повністю готова до експлуатації.

До речі, під час свого перебування у Лохвицькому районі голова Полтавської ОДА також ознайомиться з ходом реконструкції основної будівлі ДНЗ №1 “Теремок” та ремонтом мосту через річку Сула біля села Млини.

поширити новину: