Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині в глибокій ямі, через 5 годин пошуків, знайшли зниклу 7-річну дівчинку

Поліція розпочала пошуки маленької жительки села Броварки Глобинського району 6 серпня, близько 20:30, після звернення її матері. Як з’ясувалося, дівчинка пішла гуляти, близько 13-ї години, і не повернулася додому.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

До пошуків дитини залучили працівників поліції Глобинського, Кременчуцького та Семенівського районів, кінологів із собаками. Піші й мобільні наряди поліції спільно з місцевими жителями перевірили кожний “закуток” населеного пункту. Зрештою 7-річну Діану знайшли на дні 4-метрової ями, за 300 метрів від батьківської хати.

Як повідомив Андрій Гарастюк, заступник начальника поліції Полтавської області, після падіння в яму дитина намагалася самостійно вибратися, однак не вистачило сил. Виснажена Діана заснула прямо на землі. Вона так міцно спала, що навіть не чула як вигукували її ім’я пошукові групи.

Під час попереднього медичного обстеження у дитини діагностували переохолодження. Інших серйозних ушкоджень не виявили. Однак, для того, щоб пересвідчитися, що її життю і здоров’ю ніщо не загрожує її доставили до дитячої лікарні.

“Наразі з матір’ю працюють представники соціальної служби та ювенальної поліції. Спеціалісти вивчають обставини й причини зникнення дитини, психологічний клімат в родині та санітарно-побутові умови, в яких виховуються діти”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

поширити новину: