Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині у відділенні “Нової Пошти” стався витік невідомої хімічної речовини

Увечері 11 серпня у відділенні “Нова пошта” на вул. Флотській у Кременчуці під час розвантаження посилок з автомобіля “ДАФ” стався витік  невідомої хімічної речовини з різким запахом.

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Полтавській області.

На місце виклику було направлено відділення 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Надзвичайники, які прибули на місце події в апаратах захисту органів дихання та захисних костюмах, провели за допомогою прибору “Дозор-С” заміри повітря на вміст хімічних сполук в повітрі. Заміри небезпечних хімічних сполук не виявили.

Каністру з невідомою хімічною речовиною було транспортовано на безпечну відстань від об’єкту та людей, та передано під охорону керівникам об’єкту.

У “Новій пошті” прокоментували інцидент:

“У вівторок, 11 серпня, під час завантаження автомобілю Нової пошти на терміналі в Кременчузі стався витік речовини з однієї з посилок та почалося задимлення. Співробітники компанії викликали представників Державної служби з надзвичайних ситуацій. Автомобіль був швидко розвантажений, посилка з небезпечним вмістом була відділена від решти відправлень. За попередніми даними, в ній знаходився пероксид водню, який належить до заборонених до відправлення вантажів. Посилки клієнтів не постраждали, вони були перевантажені в інший автомобіль для подальшої відправки. Просимо дотримуватися правил надання послуг і не відправляти заборонені для перевезення вантажі, адже це може нашкодити здоров’ю людей або іншим відправленням”.

Фото: ДСНС

поширити новину: