Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині школи готові до початку навчального року в умовах карантину

У серпні тривали перевіряли готовність закладів освіти до початку нового навчального року. Були оформлені відповідні акти прийому. До складу комісій залучили представників Держпраці, пожежного нагляду, Держпродспоживслужби, органів виконавчої влади й місцевого самоврядування.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

До початку навчального року комісії перевірили 1048 навчальних закладів Полтавщини. За результатами перевірок встановлені недоліки в 97 закладах (9,2 %), розповіли у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

«На початок нового навчального року заклади освіти забезпечені засобами індивідуального захисту, безконтактними термометрами, антисептичними засобами для обробки рук та дезінфекційними засобами, – зазначила директор Департаменту освіти і науки ОДА Віта Ковальська. – Питання організації перевезень дітей шкільними автобусами врегульоване. Складено графіки та маршрути руху автобусів. Завершуються роботи з технічного обстеження і профілактичного обслуговування всіх транспортних засобів».

Читайте також: Якщо у школі на COVID-19 захворіє вчитель, епідеміолог визначить, кому потрібна самоізоляція, – Степанов

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов наголосив, що дотримання всіх санітарних вимог і рекомендацій МОЗ – обов’язкова вимога до роботи закладів освіти регіону. 

«Першого вересня на Полтавщині освітній процес має розпочатися традиційно, а не дистанційно. Дуже важливо, щоб діти й молодь одержували якісні знання. Водночас життя і здоров’я наших дітей – це завжди пріоритет. Їхнє навчання має бути максимально безпечним і комфортним. Це зона відповідальності не тільки колективів закладів освіти, а й батьків. Потрібно роз’яснювати дітям, наскільки важливо дотримуватися карантинних заходів та своїм прикладом показувати, як їх потрібно виконувати», – сказав Олег Синєгубов.

Фото: ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області

Система Orphus Поделиться на fb