Ви тут:
Полтавщина Сільське господарство Суспільство 

На Полтавщині пройшов Національний День Ферми

На базі СТОВ «Вітчизна» Карлівського району відбувся Національний День Ферми, під час якого обговорили питання впровадження інноваційних проектів КЦ АВМ для розвитку молочної галузі України в партнерстві з Міжнародною Фінансовою Корпорацією IFC.

Участь взяли прежставники з усіх регіонів України, керівники та спеціалісти зоотехнічної служби провідних сільськогосподарських підприємств, лікарі ветеринарної медицини, експерти галузі тваринництва комерційних компаній. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов розповів, що в області найбільше поголів’я великої рогатої худоби та валове виробництво молока, а також звернув увагу на проблемні питання галузі та шляхи їх вирішення. 

Привітали учасників директор СТОВ «Вітчизна» Володимир Литвин та голова ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» Андрій Дикун.

Програма складалася з двох блоків: теоретичного та практичного. Під час теоретичної частини учасникам були представлені презентації експертів галузі тваринництва про інновації та інвестиційні проєкти для розвитку молочної галузі, здоров’я тварин та кормозаготівлю. Також учасникам провели екскурсію блоками молочно-товарної ферми, зокрема боксів, де утримуються телята, та показали техніку для заготівлі кормів у дії на полі з люцерною.

Нині у СТОВ «Вітчизна» поголів’я великої рогатої худоби налічується 725 голів. Надій на фуражну корову за 2019 рік склав 8237 кг. 

Фото: Полтавська ОДА

 

поширити новину: